PROFESIONÁLNA VEĽKOPLOŠNÁ TLAČ BANNEROV

BANNERY

Firma Siettex s.r.o. ponúka profesionálnu veľkoplošnú tlač bannerov, ktorá vám pomôže vyzdvihnúť vašu značku a osloviť širokú cieľovú skupinu.

TLAČ PLAGÁTOVPODĽA VAŠICH POŽIADAVIEK

PLAGÁTY

vytvorte výraznú reklamu pre vašu firmu, produkty a podujatia.

VÝROBA NÁLEPIEK NA MIERU

NÁLEPKY

Permanentne lepivé samolepky sú určené ako pre vnútorné, tak i pre vonkajšie reklamné a informačné plochy.

TLAČ A VÝROBA BILLBOARDOV

BILLBOARDY

Vďaka našej profesionálnej tlači billboardov získate výraznú a pútavú reklamu, ktorá osloví vašu cieľovú skupinu a zviditeľní vašu firmu či produkt.

VYREZÁVANÉ VEĽKOPLOŠNÉ SAMOLEPKY

SAMOLEPKY

Vyrezávané samolepky predstavujú rezanú grafiku vyrobenú pomocou rezacieho plotra. Na ich výrobu používame samolepiace fólie so životnosťou v exteriéri od 3 rokov do 10 rokov.

PREV
NEXT

VÝROBA NÁLEPIEK 

Permanentne lepivé samolepky sú určené ako pre vnútorné, tak i pre vonkajšie reklamné a informačné plochy. Vhodné sú na automobily, výťahy, sklenené tabule a zrkadlá, dvere, steny v spoločných priestoroch a podobne. Dostupné sú vo viacerých možných prevedeniach, a to podľa parametrov zadaných zákazníkom v priebehu objednávky.

DIGITÁLNA A OFSETOVÁ TLAČ PLAGÁTOV

vytvorte výraznú reklamu pre vašu firmu, produkty a podujatia. Naše plnofarebné aj čiernobiele plagáty sú ideálne pre vnútornú aj vonkajšiu reklamu. S našimi plagátmi získate pozornosť pre vašu firmu, produkty a podujatia, a to aj v prípade väčšieho počtu kópií. Nechajte svoju správu vyniknúť.

TLAČA A VÝROBA BANNEROV 

poznáte tiež ako reklamné plachty
tlač bannerov a montáž od jedného dodávateľa
ideálny pre vonkajšiu, ale aj interiérovú reklamu
exteriérová odolnosť 5 rokov
materiál odolný voči vplyvom počasia ako dážď, vietor a mráz

TLAČ BILLBOARDOV

Náš sortiment služieb zahŕňa komplexnú tlač a výrobu billboardov, ktoré sú šité na mieru podľa individuálnych požiadaviek klienta. S využitím najnovších technológií a skúsených odborníkov garantujeme vysokú kvalitu výsledku a konkurencieschopné ceny, ktoré sú prispôsobené konkrétnej komplexnosti a rozsahu každej zakázky.

SAMOLEPIACE FÓLIE

predstavujú rezanú grafiku vyrobenú pomocou rezacieho plotra. Na ich výrobu používame samolepiace fólie so životnosťou v exteriéri od 3 rokov do 10 rokov. Fólie sú matné, alebo lesklé. Farebná škála je skoro neobmedzená, prípadne je možné použiť rôzne vzory - od karbónovej fólie, zlatej, striebornej zrkadlovej, reflexnej fólie až po fóliu pripomínajúcu hadiu kožu. Plotrovaná grafika sa najčastejšie používa na polepy áut a výkladov.

TOP