KVALITNÁ A ORIGNÁLNA POTLAČ TEXTILU

DTF | SIEŤOTLAČ | FÓLIE

Potrebujete tričká, mikiny alebo iné oblečenie s originálnou potlačou pre váš spolok, združenie, alebo skupinu? Potrebujete v presne danom termíne vytlačiť reklamné tašky na festival, konferenciu, alebo inú akciu?

SIEŤOTLAČ

Sieťotlač je tradičná a overená metóda na potlač textilu. V spojení s modernými technológiami zaručuje vysokú kvalitu a trvanlivosť potlače.

Tlačový motív sa nanáša priamo na emulziu šablón pri rýchlosti sto šablón za smenu a vo vynikajúcej hranovej ostrosti a bohatosti rastrov. Nová LED osvitová jednotka nám oproti klasickej výrazne znížila čas osvitu. Tým sme docielili digitalizáciu prípravy tlačových šablón, čo vedie k zvýšeniu kvality a rýchlosti potlače. Ako prvá firma v SR tlačíme na strojoch popredného svetového výrobcu tlačiarenských strojov. Farby vytvrdzujeme v teplovzdušnom plynovom tuneli.

Reklamný textil na potlač

Ponúkame kompletný sortiment popredných svetových výrobcov textilu – reklamné tričká, mikiny, polokošele, tašky, zástery a ďalší textil určený na reklamnú potlač. Tlačíme na prvotriedny, overený textil. Náš sortiment rozširujeme o produkty spĺňajúce najnovšie trendy v oblasti reklamného textilu. Ponúkame produkty, ktoré majú dobrý strih, moderný dizajn a sú vyrobené z kvalitných materiálov. Všetok textil je vhodný na reklamnú potlač.
Výber reklamného textilu na potlač.

Spôsob spracovania predlôh na sieťotlač

Sietotlač na textil priamymi farbami

Tlač letákov a skladaných letákov je jednou z našich hlavných služieb, ktoré poskytujeme so zameraním na kvalitu, inováciu a individualizáciu. S naším širokým sortimentom možností tlače a designu vám pomôžeme vytvoriť atraktívne letáky, ktoré budú efektívne komunikovať s vašimi zákazníkmi.

Separačná tlač

Pri rastrových predlohách sa ponúkajú dva rozdielne spôsoby potlače – tlač procesnými farbami CMYK, alebo tlač priamymi farbami Pantone C. Pre svoju brilantnosť a výraznosť sú častejšie na potlač tričiek, látkových tašiek alebo reklamného textilu používané farby Pantone C – separačná tlač. Princíp separácie spočíva v optimálnom rozložení predlohy do priamych farieb, ich prelínaním sú dosiahnuté požadované farebné prechody.

Jemná a priedušná potlač

Pri štandardnom postupe sa najprv tlačí na farebný textil podkladová biela farba, až následne sa aplikuje samotná potlač. Nanesením niekoľkých vrstiev farieb vzniká nepriedušná „placka”. Farby sa tlačia do odfarbeného vlákna v mieste potlače. Výsledkom je dokonalé spojenie tlačovej farby a textilného vlákna. Farby si zachovajú vysoké pokrytie, sýtosť, sú žiarivé, ale nie lesklé.

Plastisolové farby

Na potlač textilu sa najčastejšie používajú plastisolové farby, ktoré sú farebne sýte a majú výborné krycie schopnosti. Môžu splniť požiadavku na výraznú až pogumovanú tlač, na druhej strane sa dá dosiahnuť technologickými postupmi tlač jemná a priedušná.

Vodové farby

Vodové farby sú veľmi príjemné na dotyk, sú jemné, sú menej výrazné a matnejšie než plastisolové farby. Sú vhodné na potlač vysoko elastických materiálov ako je napríklad plavkovina Znáša aj vysoké teploty pri praní, možno ich prať na vyvárku a možno ich žehliť.

Transferová digitálna potlač tričiek a ďalšieho textilu

Potrebujete potlačiť len niekoľko kusov tričiek, tašiek alebo iného textilu? Vyžadujete malonákladovú tlač z plnofarebných rastrových predlôh, alebo hľadáte spoľahlivého dodávateľa transferových fólií? Potom vám môžeme ponúknuť naše služby.

Digitálny transfer DTF (DIRECT TO FILM) na rozdiel od digitálnej potlače textilu DTG (DIRECT TO GARMENT) netlačí priamo na textil, ale na prenosovú fóliu. Tlačový motív sa zafixuje pri teplote cca 120 ° C a následne sa lisuje pri 160 ° C na textil. Podľa tohto popisu celý proces vyzerá zložito, ale v skutočnosti je táto vysoko kvalitná tlačová metóda o dosť rýchlejšia ako technológia DTG.

Pošlite nám náhľad motívu a požadovaný počet tlačí, odporučíme vám najvhodnejšiu a finančne výhodnú technológiu.

TOP